Neden Bizi Tercih Ediyorsunuz Diye Sorduk ?

Bazı Müşterilerimizin Cevapları

Piramit ile ilk tanıştığımda eski çözüm ortağım yüzünden işlerim hep aksıyordu, başlıca kazancım zaman oldu inkar edemem ikincisi ise fiyatlar, uygun alımlar bir yana bana uygun cihazı tavsiye etmeleri benim için büyük avantajdı.
PANA HOLDİNG Adem Yılmaz (IT-Sorumlusu) .

Biz piramitle Yaklaşık 10 yıldır çalışmaktayız kendileri ile ilk tanıştığımdan beri güler yüzlülüğünü ve güvenlerini hiç sarsmadılar onlara teşekkür ediyorum
TİMAŞ YAYINLARI Mehmet Şiltu (IT-Sorumlusu)

İleri

Misyonumuz

Kurumsal Firmaları Müşteri Kitlemiz Olarak Belirledik...

Firmamız, müşterilerinin teknolojik gelişimlerini sağlayarak “katma değer üreten bilişim partneri” olma misyonunu üstlenmiştir. Firmamız yalnızca donanım ve yazılım ihtiyaçlarını temin etmekle kalmamakta, aynı zamanda müşterisinin faaliyet gösterdiği sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek iş ortağının rakipleriyle yarışabileceği teknolojik seviyeye gelebilmesi için gerekli olan çözümleri de müşterisine sunmaktadır.

İleri

Vizyonumuz

Piramit Bilgisayar “ÇÖZÜM ÜRETİR”

Müşterilerinin minimum maliyetle teknolojinin maksimum imkanlarından yararlanması için gerekli bütün materyalleri temin ederek, müşterisinin bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına karşılık vermektedir...

İleri

İş Politikamız

Firmamız Her İşi Yapan Değil “Yaptığı İşte Uzman” Olma Anlayışına Sahiptir

Firma politikamız katma değer yaratabilecek ürünleri müşteriyle buluşturarak fiyat/performans noktasındaki en uygun ürünlerin pazarlamasını yaparak kazanç elde etmektir. İş ciddiyetine son derece önem veren bir firma olarak bütün ürünlerimizin distribütör kaynaklı ürünler olmasına azami dikkat göstermekteyiz.

İleri

İnterpromedya

Bilgisayar Türkiye bilişim sektörünün en büyük 500 firması içinde ilk 200'de.

Dell

Dell Tarafından Preferred Partner Olarak Seçilmiştir...

Microsoft

Microsoft Tarafından Silver Partner Olarak Seçilmiştir...

İleri

Sizleri de Aramızda Görmek İstiyoruz...

Referanslarımızdan Bazıları

Bell Holding

Selah Tersanesi

TC Gümrük Bakanlığı

Florans Nightingale Hastaneleri

PANA Holding

İleri