PİRAMİT SANALLAŞTIRMA

Piramit Sanallaştırma

Bilişim altyapınızın sanallaştırılması mevcut donanımlarınızın verimliliğinin, utilizasyonunun ve esnekliğinin arttırılmasının yanı sıra maliyetlerinizin azaltılmasını sağlayacaktır. Dünya çapında her boyutta bir çok firma sanallaştırma çözümlerini kullanmaktadır. Piramit müşterilerinin mevcut ortamlarını analiz eder, ihtiyacı doğru olarak algılar, teknolojiyi takip ederek ileriye dönük yeniliklerin yapıya sağlayacağı faydaları da hesaplayarak sanallaştırma stratejilerini belirler. Bugün on binlerce sanal makinayı yöneten toplam bir çözüm yaklaşımı ile Microsft Silver iş ortağıdır.

Sunucu Sanallaştırma

Sanal makine kullanımı küçük, orta ya da büyük, her ölçekte şirket için oldukça önemli imkanlar sağlamaktadır. Bunların önemli birkaç tanesinden aşağıda bahsedilmiştir.
Sunucu kapasitesini yüksek verimle kullanma imkanı sağlar.
Kuruluşun ölçeğine göre donanım maliyetlerinde %50 ye varan düşüş sağlanır.
İhtiyaç olduğu anda test veya yazılım geliştirme için yeni sunucular oluşturma olanağı sağlanmış olur.
Herhangi bir problem anında, sanal sunucuları çok hızlı bir şekilde yeniden çalışır duruma getirebilme imkanı vardır.
Merkezi yönetim ile tüm sunucuları tek bir merkezden izleme ve raporlama imkânı sağlanır.Masa Üstü Sanallaştırma

Masaüstü sanallaştırma çözümleri kullanıcıların masaüstü , uygulamalar ve veriler üzerinde kontrolü artırırken talep esnekliği verir. Masaüstü çözümleri maksimum çalışma süresi ve verimliliği sağlamak için; ölçeklenebilir, tutarlı ve tam anlamıyla güvenli bir yapı sağlamaktadır. Amacımız , sermaye ve operasyonel harcamalarını azaltarak masaüstü yönetimini basitleştirerek merkeziyetçi ve kolay bir yapıya izin vermektir. Operasyonel kurulum ve bakım maliyetlerinde %80 e varan azalma görülür.

Veri Depolama Sanallaştırma

Depolama sanallaştırma tek bir depolama aygıtı gibi görünüyor, böylece birden çok ağ depolama aygıtlarından fiziksel depolama gruplama işlemidir. Veri depolama sanallaştırma teknolojisi kurumsal veri yönetimini basitleştiren ve toplam sahip olma maliyetlerinizi azaltan bir çözümdür. Heterojen bir BT ortamında gelişmiş depolama yönetimi sağlar Otomatik yönetimi ile daha iyi kullanılabilirlik ve aşkesinti sürelerini minumuma indirir Daha iyi depolama kullanımı

Network Sanallaştırma

Ağ güvenliği, ağ cihazlarını çoğullama, ağ kaynaklarının daha iyi düzeyde kullanımının sağlanması, fiziksel uç adetlerinin inanılmaz ölçüde azaltılması gibi çok çeşitli avantajları beraberinde getirmektedir.

Piramit Müşterisi Olmak İstiyorum ?

Sizde Müşterimiz Olarak Ayrıcalıklardan Faydalanmak İstiyorsanız

İletişim Bilgilerimiz

Piramit Bilgisayar ve Teknoloji Sistemleri

İletişim Formu

Adresimiz

Orta Mah. Maltepe Cad.
Canayakın Sitesi B Blok No:11 34040,
Bayrampaşa / İSTANBUL

  • Email:info@piramit.com.tr
  • Tel:+90 (212) 480 0 660
  • Fax:+90 (212) 544 66 95